Profesorji in govorilne ure

priimek in ime e-naslov razrednik govorilna ura za starše govorilna ura za dijake
dan šolska ura prostor dan šolska ura prostor
Akrap Marko marko.akrap@seslj.si sreda 5 zbornica četrtek 5 zbornica
Benedik Erika erika.benedik@sts-ljubljana.si torek 5 204 četrtek 3 204
Brčan Anton tone.brcan@guest.arnes.si ponedeljek 3 zbornica petek 5 zbornica
Bregar Leskovšek Jožica jozi.bregar@sts-ljubljana.si 3Ab petek 6 213 četrtek 5 213
Čop Marjana marjana.cop@sts-ljubljana.si torek 4 zbornica četrtek 3 005
Čot Jasna jasna.cot@sts-ljubljana.si sreda 4 113 sreda 3 113
Fabjan Maja maja.fabjan@sts-ljubljana.si 2Ac ponedeljek 4 009 ponedeljek 3 016
Florjančič Zupančič Tadeja tadeja.zupancic@sts-ljubljana.si 2Da sreda 8 zbornica sreda 5 zbornica
Gruden Igor igor.gruden1@guest.arnes.si ponedeljek 3 zbornica ponedeljek 4 zbornica
Gabrenja Müller Branka branka.gabrenja@sts-ljubljana.si četrtek 4 214 torek 2 214
Hartman Boris boris.hartmann@sts-ljubljana.si sreda 3 112 torek 4 112
Hočevar Anica anica.hocevar@sts-ljubljana.si četrtek 5 133 četrtek 6 133
Horvath Maria Magdolna maria.horvath@sts-ljubljana.si 1Ac ponedeljek 4 205 ponedeljek 5 205
Jerič Marjan marjan.jeric@sts-ljubljana.si torek 4 103 torek 3 103
Kočica Jirek jiri.kocica@sts-ljubljana.si 4Cb petek 3 025 torek 3 025
Konec Nuška nuska.konec@sts-ljubljana.si 3Cb petek 4 202 sreda 2 202
Korošec Nataša natasa.korosec@sts-ljubljana.si 2Aa torek 5 224 četrtek 4 224
Kos Jana jana.kos@sts-ljubljana.si petek 3 zbornica sreda 3 zbornica
Koželj Urbanc Irena kozelj.irena@sts-ljubljana.si 2Ca torek 3 027 četrtek 5 027
Lamovšek Zvezdana  zvezdana.lamovsek@gess.si četrtek 8 zbornica četrtek 4 zbornica
Majerle Mojca majerle@sts-ljubljana.si 3Aa sreda 7 104 torek 1 104
Medved Alenka alenka.medved@sts-ljubljana.si 1Ca sreda 5 225 četrtek 4 225
Mikuž Janja janja.mikuz@sts-ljubljana.si 1Da ponedeljek 4 219 torek 7 226
Obradovič Suzana suzana.obradovic@sts-ljubljana.si 1Ab sreda 4 zbornica četrtek 3 zbornica
Pajk Franci  franc.pajk@siol.net ponedeljek 6 zbornica petek 5 zbornica
Peteros Andreja andreja.peteros@sts-ljubljana.si 3Ca četrtek 4 026 ponedeljek 4 026
Pfeifer Buko Stanislava spfeif@sts-ljubljana.si 2Ab  četrtek 1 105 četrtek 2 105
Ratkajec Weingerl Nives nives.ratkajec@sts-ljubljana.si četrtek 4 zbornica četrtek 3 zbornica
Rojc Nevenka nevenka.rojc@sts-ljubljana.si torek 6 zbornica sreda 3 zbornica
Sajovic Ksenija ksenja.sajovic@sts-ljubljana.si torek 5 114 ponedeljek 3 114
Smolič Tanja tanja.smolic@sts-ljubljana.si 2Cb torek 5 218 četrtek 5 zbornica
Sulič Jelena jelena.sulic@sts-ljubljana.si torek 4 zbornica sreda 4 zbornica
Svoljšak Rojko Vida vida.rojko@sts-ljubljana.si petek 4 zbornica četrtek 3 123
Tovornik Martina martina.tovornik@sts-ljubljana.si 2Cb odsotna nadomešča jo Smolič Tanja
Velkovrh Slunečko Mojca mojca.velkovrh.slunecko@sts-ljubljana.si 4Ca petek 2 111 petek 6 111
Žigert Adela  adela.zigert@bic-lj.si 1Aa torek 3 zbornica četrtek 2 zbornica
Žižek Trojer Irena irena.trojer@sts-ljubljana.si 1Cb torek 4 216 sreda 3 216

 

URNIK ZVONJENJA